Приватне акціонерне товариство "Тульчинське автотранспортне підприємство 10557”

Код за ЄДРПОУ: 05460953
Телефон: (04335) 2-24-64
e-mail: partner.tov@gmail.com
Юридична адреса: 23600, Вінницька обл., м. Тульчин, вул. Миколи Леонтовича 61
 
Дата розміщення: 17.04.2014

Річний звіт за 2013 рік

XI. Опис бізнесу

Важливі події розвитку (у тому числі злиття, поділ, приєднання, перетворення, виділ); Тульчинське автотранспортне пiдприємство 10557 було засноване у 1924 роцi. Перетворене у вiдкрите акцiонерне товариство "Тульчинське АТП 10557" вiдповiдно до наказу №1 вiд 04.02.1997 року регiонального вiддлення Фонду Державного майна України по Вiнницькiй областi.
Згiдно зрiшенням загальних зборiв акцiонерiв вiд 20.04.2012 року товариства назва змiнена на Приватне акцiонерне товариство "Тульчинське АП 10557".
У звiтному перiодi злиття, подiлу, приєднання, перетворення чи видiлу на пiдприємствi не вiдбувалося.
організаційна структура емітента, дочірні підприємства, філії, представництва та інші відокремлені структурні підрозділи із зазначенням найменування та місцезнаходження, ролі та перспектив розвитку, зміни в організаційній структурі відповідно до попередніх звітних періодів; До органiзацiйної структури входять такi пiдроздiли:
1.Колонна автомобiлiв;
2.Ремонтна майстерня
Колонна спецiалiзiється на перевезеннi вантажiв та наданнi послуг пiдприємствам i населенню. До складу колонни входять 30 автомобiлiв, з яких КамАз - 27 а/м; ММЗ- 1 шт; ГАЗ-5312 - 1 а/м; ГАЗ 2411- 1 шт.
ПрАТ "Тульчинське АТП 10557" не має дочiрнiх пiдприємств, фiлiй, представництв чи iнших вiдокремлених структурних пiдроздiлiв. У звiтному перiодi не вiдбувалося змiн в органiзацiйнiй структурi товариства.
середньооблікова чисельність штатних працівників облікового складу (осіб), середня чисельність позаштатних працівників та осіб, які працюють за сумісництвом (осіб), чисельність працівників, які працюють на умовах неповного робочого часу (дня, тижня) (осіб), фонду оплати праці. Крім того, зазначаються факти зміни розміру фонду оплати праці, його збільшення або зменшення відносно попереднього року. Зазначається кадрова програма емітента, спрямована на забезпечення рівня кваліфікації її працівників операційним потребам емітента; Середньооблiкова чисельнiсть працiвникiв облiкового складу - 36 осiб;
середня чисельнiсть позаштатних працiвникiв та осiб, якi працюють за сумiсництвом - 0 осiб;
чисельнiсть працiвникiв, якi працюють на умовах неповного робочого часу - 0 осiб;
Фонд оплати працi у 2012 роцi склав 826399,45 грн.
Фонд оплати працi у 2013 роцi склав - 762437,95 грн.
Для забезпечення рiвня квалiфiкацiї працiвникiв, операцiйним потребам емiтента планується пiдвищити рiвень квалiфiкацiї майстрiв з ремонту автомашин шляхом проведення курсiв на базi пiдприємства головними спецiалiстами.
належність емітента до будь-яких об'єднань підприємств, найменування та місцезнаходження об'єднання, зазначаються опис діяльності об'єднання, функції та термін участі емітента у відповідному об'єднанні, позиції емітента в структурі об'єднання; Емiтент не належить до будь-яких об'єднань пiдприємств.
спільна діяльність, яку емітент проводить з іншими організаціями, підприємствами, установами, при цьому вказуються сума вкладів, мета вкладів (отримання прибутку, інші цілі) та отриманий фінансовий результат за звітний рік по кожному виду спільної діяльності; Спiльної дiяльностi з iншими органiзацiями, пiдприємствами чи установами товариство не проводило.
будь-які пропозиції щодо реорганізації з боку третіх осіб, що мали місце протягом звітного періоду, умови та результати цих пропозицій; У звiтному перiодi пропозицiй щодо реорганiзацiї товариства з боку третiх осiб не поступало.
опис обраної облікової політики (метод нарахування амортизації, метод оцінки вартості запасів, метод обліку та оцінки вартості фінансових інвестицій тощо); Вiдповiдальнiсть за органiзацiю бухгалтерського облiку та забезпечення фiксування фактiв здiйснення всiх господарських операцiй у первинних документах, збереження оброблених документiв, регiстрiв i звiтностi протягом встановленого термiну, але не менше трьох рокiв на пiдприємствi, що перевiрялось, несе вiдповiдно до Закону України “Про бухгалтерський облiк та фiнансову звiтнiсть в Українi” керiвник, який здiйснює керiвництво пiдприємством вiдповiдно до законодавства та установчих документiв.
Керiвник та головний бухгалтер несуть персональну вiдповiдальнiсть за повноту та достовiрнiсть облiку та звiтностi. Вiдповiдальнiсть працiвникiв бухгалтерської служби за ведення бухгалтерського облiку регулюється посадовими iнструкцiями.
Бухгалтерський облiк в товариствi ведеться бухгалтерською службою. Дiяльнiсть працiвникiв бухгалтерiї регламентується посадовими iнструкцiями, що затвердженi на пiдприємствi. Бухгалтерська служба пiдприємства крiм вимог чинного законодавства у своїй роботi керується також наказом “Про органiзацiю бухгалтерського облiку й облiкову полiтику пiдприємства”, затвердженого керiвником на 2013 рiк.
Бухгалтерський облiк приватного акцiонерного товариства «Тульчинське АТП-10557» станом на 31 грудня 2013 року, вiдповiдає вимогам Закону України “Про бухгалтерський облiк та фiнансову звiтнiсть в Українi” iз врахуванням змiн та доповнень, та iнших нормативних документiв з питань органiзацiї бухгалтерського облiку.
Фiнансова звiтнiсть складена вiдповiдно до вимог П(С)БО 1 “Загальнi вимоги до фiнансової звiтностi” затвердженого наказом МФУ № 87 вiд 31.03.1999 р. iз врахуванням змiн та доповнень.
Складена фiнансова звiтнiсть за 2013 рiк приватного акцiонерного товариства «Тульчинське АТП-10557» вiдповiдає даним синтетичного облiку, данi окремих форм звiтностi вiдповiдають один одному.
Основнi засоби зараховуються на баланс пiдприємства за первiсною вартiстю, яка складається з таких витрат: суми, що сплачують постачальникам i пiдрядникам за устаткування, iнструмент, iнвентар та iншi необоротнi активи; реєстрацiйнi збори та аналогiчнi платежi, що здiйснюються у зв'язку з придбанням (отриманням) прав на об'єкт основних засобiв; суми ввiзного мита; суми непрямих податкiв у зв'язку з придбанням основних засобiв; витрати зi страхування ризикiв доставки основних засобiв; витрати на транспортування, установку, монтаж, налагодження i пуск основних засобiв; iншi витрати, безпосередньо пов'язанi з доведенням основних засобiв до стану, у якому вони придатнi для використання iз запланованою метою. Витрати на доставку, установку, монтаж та iншi витрати на забезпечення введення в експлуатацiю таких основних засобiв включаються до їх первiсної вартостi з вiдображенням в облiку капiтальних iнвестицiй.
В бухгалтерському облiку основнi засоби класифiкованi та вiдображенi вiдповiдно до вимог П(С)БО 7 “Основнi засоби”, затвердженого наказом Мiнiстерства фiнансiв України вiд 27 квiтня 2000 року № 92 iз врахуванням змiн та доповнень.
Нарахування амортизацiї здiйснюється протягом строку експлуатацiї об'єкта, який встановлюється пiдприємством при визнаннi цього об'єкта активом (при зарахуваннi на баланс), i призупиняється на перiод його консервацiї. Сума нарахованої амортизацiї вiдображається за дебетом рахункiв облiку витрат дiяльностi, виробництва у кореспонденцiї з рахунком облiку зносу (амортизацiї) необоротних активiв. Нарахування амортизацiї проводиться пiдприємством щомiсяця. Пiдприємство застосовує норми та методи нарахування амортизацiї по основним засобам передбаченi П(С)БО № 7 «Основнi засоби». Податковий облiк основних засобiв та їх амортизацiї ведеться згiдно Податкового кодексу України, який затверджений Законом України № 2856-17 вiд 23.12.2010 р. iз змiнами та доповненнями.
Станом на 31.12.2013 р. по даних пiдприємства власнi основнi засоби становлять, тис. грн.:

Основнi засоби На початок звiтного перiоду На кiнець звiтного перiоду
Залишкова вартiсть 1505 1463
Первiсна вартiсть 5111 5292
Знос 3606 3829

Структура основних засобiв по первiснiй вартостi i iнших необоротних активiв наступна тис. грн.:

Найменування показника На початок звiтного перiоду На кiнецьз вiтного перiоду
Iнвестицiйна нерухомiсть
Земельнi дiлянки
Капiтальнi витрати на полiпшення земель
Будинки, споруди та передавальнi пристрої 1339 1339
Машини та обладнання 73 73
Транспортнi засоби 3689 3870
Iнструменти, прилади, iнвентар (меблi)
Iншi необоротнi активи
Багаторiчнi насадження
Iншi основнi засоби 10 10
Разом 5111 5292

Класифiкацiя i оцiнка виробничих запасiв на пiдприємствi вiдповiдає вимогам П(С)БО 9 “Запаси”, затвердженого МФУ № 246 вiд 20.10.1999 р. iз врахуванням змiн та доповнень та згiдно з прийнятою на пiдприємствi облiковою полiтикою. Вартiсть окремих видiв запасiв облiковується на вiдповiдних субрахунках рахунках 20 “Виробничi запаси”, 23 “Виробництво”, 26 “Готова продукцiя”, 28 “Товари”.
Облiк надходження, використання, реалiзацiї та вибуття малоцiнних та швидкозношуваних предметiв, строком використання менше нiж 1 рiк, вiдображається згiдно вимог П(С)БО 9 “Запаси”, затвердженого МФУ № 246 вiд 20.10.1999 р. iз врахуванням змiн та доповнень.
Метод оцiнки вибуття запасiв – за середньозваженою собiвартiстю. Протягом звiтного перiоду було забезпечено незмiннiсть визначених методiв оцiнки вибуття запасiв.
Станом на 31.12.2013 р. по даних пiдприємства склад виробничих запасiв наступний, тис. грн.:

Найменування показника На кiнець звiтного перiоду
Сировина i матерiали 4
Купiвельнi напiвфабрикати та комплектуючi вироби
Паливо 188
Тара i тарнi матерiали
Будiвельнi матерiали
Запаснi частини 15
Матерiали сiльськогосподарського призначення
Поточнi бiологiчнi активи
Малоцiннi та швидкозношуванi предмети 2
Незавершене виробництво
Готова продукцiя
Товари
Разом 209

На пiдприємствi дебiторська заборгованiсть визнається активом, якщо iснує ймовiрнiсть отримання пiдприємством майбутнiх економiчних вигод та може бути достовiрно визначена її сума. Поточна дебiторська заборгованiсть за продукцiю, товари, роботи, послуги визнається активом одночасно з визнанням доходу вiд реалiзацiї продукцiї, товарiв, робiт i послуг та оцiнюється за первiсною вартiстю. Поточна дебiторська заборгованiсть на пiдприємствi, яка є фiнансовим активом, включається до пiдсумку балансу за чистою реалiзацiйною вартiстю. Для визначення чистої реалiзацiйної вартостi на дату балансу обчислюється величина резерву сумнiвних боргiв. Резерв сумнiвних боргiв не нараховувався, тому що розрахунки за наданi послуги (товари) вiдбуваються вчасно.
Станом на 31.12.2013 р. по даних пiдприємства дебiторська заборгованiсть за товари, роботи. послуги складає, тис. грн.:

Дебiторська заборгованiсть
за товари, роботи, послуги На початок звiтного перiоду На кiнець звiтного перiоду
чиста реалiзацiйна вартiсть 284 231
первiсна вартiсть 284 231
резерв сумнiвних боргiв - -

Дебiторська заборгованiсть за розрахунками становить, тис. грн.:


Найменування показника На початок звiтного перiоду На кiнець звiтного перiоду
з бюджетом - -
в т.ч. податку на прибуток - -
За виданими авансами - -
Iнша поточна дебiторська заборгованiсть 43 43
Iншi оборотнi активи - -

Поточна дебiторська заборгованiсть, яка не пов’язана з реалiзацiєю продукцiї, робiт, послуг, що визнана безнадiйною на протязi звiтного перiоду вiдображена у складi iнших операцiйних витрат.
Визнання та оцiнка реальностi дебiторської заборгованостi вiдповiдає вимогам Положення П(С)БО 10 “Дебiторська заборгованiсть”, затвердженого наказом МФУ № 237 вiд 08.10.1999 р. iз змiнами та доповненнями

В товариствi зобов’язання визначають згiдно П(С)БО 11 “Зобов’язання” затвердженого Наказом Мiнiстерства фiнансiв України вiд 31 сiчня 2000 р. N 20 вiд 11.02.2000 р. та Зареєстровано в Мiнiстерствi юстицiї України 11 лютого 2000 р. N 85/4306 iз врахуванням змiн та доповнень. Зобов’язання пiдприємством визнаються, якщо його оцiнка може бути достовiрно визначена та iснує ймовiрнiсть зменшення економiчних вигод у майбутньому внаслiдок його погашення.
Станом на 31.12.2013 р. поточнi зобов’язання товариства становлять 227 тис. грн., в порiвняннi з даними на початок 2013 року (338 тис . грн.) зменшення 111 тис. грн.
Товариство за звiтний рiк, станом на 31.12.2013 р. має наступну структуру поточних зобов’язань, тис. грн.:

Найменування показника На початок звiтного перiоду На кiнець звiтного перiоду
Короткостроковi кредити банкiв - -
Поточна заборгованiсть за довгостроковими зобов’язаннями - -
Векселi виданi - -
Кредиторська заборгованiсть за товари, роботи, послуги 240 147
Поточнi зобов’язання за розрахунками: - -
з одержаних авансiв - -
з бюджетом 13 9
з позабюджетних платежiв - -
зi страхування 7 3
з оплати працi 20 33
з учасниками 3 3
iз внутрiшнiх розрахункiв - -
iз необоротними активами та групами вибуття - -
Iншi поточнi зобов’язання 20 18

Собiвартiсть реалiзованих товарiв визначається Пiдприємством згiдно з П(С)БО 9 "Запаси".
Вiдображення собiвартостi реалiзованої продукцiї (робiт, послуг) в бухгалтерському облiку Пiдприємства здiйснюється згiдно з П(С)БО 16 “Витрати”.
На пiдприємствi ведеться бухгалтерський та податковий облiк витрат виробництва, витрат обiгу та валових витрат вiдповiдно до встановленого порядку.
Ведення облiку витрат на виробництво та склад витрат на виробництво вiдповiдає вимогам П(С)БО 16 “Витрати” затвердженого наказом МФУ № 318 вiд 31.12.1999 р iз врахуванням змiн та доповнень.
Податковий облiк витрат ведеться згiдно Податкового кодексу України вiд 23.12 2010 року №2856/17-ВР iз змiнами та доповненнями.
На пiдприємствi облiк загальновиробничих витрат ведеться згiдно чинного законодавства, порядок та правильнiсть розподiлу цих витрат ведеться згiдно обранiй облiковiй полiтицi, П(С)БО 16 “Витрати” та не суперечить чинному законодавству.
Формування виручки (валового доходу) вiд реалiзацiї продукцiї (робiт, послуг) проводиться вiдповiдно до П(С)БО 15 “Дохiд” затвердженого наказом МФУ № 290 вiд 29.11.1999 р. з врахуванням змiн та доповнень
При визначеннi суми доходу вiд продажу товарiв, продукцiї, робiт, послуг пiдприємство керувалося Законом України „Про бухгалтерський облiк та фiнансову звiтнiсть в Українi”, вiдповiдними нормами П(С)БО 1, 3, 6, 15, 16, 17 та облiковою полiтикою.


основні види продукції або послуг, що їх виробляє чи надає емітент, за рахунок продажу яких емітент отримав 10 або більше відсотків доходу за звітний рік, у тому числі обсяги виробництва (у натуральному та грошовому виразі), середньореалізаційні ціни, суму виручки, окремо надається інформація про загальну суму експорту, а також частку експорту в загальному обсязі продажів, перспективність виробництва окремих товарів, виконання робіт та надання послуг; залежність від сезонних змін; про основні ринки збуту та основних клієнтів; основні ризики в діяльності емітента, заходи емітента щодо зменшення ризиків, захисту своєї діяльності та розширення виробництва та ринків збуту; про канали збуту й методи продажу, які використовує емітент; про джерела сировини, їх доступність та динаміку цін; інформацію про особливості стану розвитку галузі виробництва, в якій здійснює діяльність емітент, рівень впровадження нових технологій, нових товарів, його становище на ринку; інформацію про конкуренцію в галузі, про особливості продукції (послуг) емітента; перспективні плани розвитку емітента; кількість постачальників за основними видами сировини та матеріалів, що займають більше 10 відсотків в загальному об'ємі постачання, у разі якщо емітент здійснює свою діяльність у декількох країнах, необхідно зазначити ті країни, у яких емітентом отримано 10 або більше відсотків від загальної суми доходів за звітний рік; Основним видом дiяльностi є виконання послуг по перевезенню вантажiв, що займає 100 вiдсоткiв вiд загального обсягу чистого доходу вiд надання послуг. Найдорожчою статтею витрат на пiдприємствi є витрати на придбання палива, якi становлять 50% вiд загальних витрат. Основними клiєнтами ПрАТ є: ПАТ "Бершадь-молоко", ПП Орлан-Транс-Груп"; Агрокомплекс "Зелена долина".
Дiяльнiсть товариства залежить вiд того, як спрацюють виробничi галузi - основнi споживачi транспорту як сфери платоспроможностi клiєнтiв. На розвиток галузi впливає те, що основнi клiєнти створюють власнi траспортнi пiдроздiли, вiдмовляючись вiд послуг АТП. Основним конкурентом по перевезенню вантажiв є ПАТ "Гайсинське АТП 10562" та автомобiлi приватного транспорту, так як вартiсть послуг, що ними надаються - нижча вiд встановлених цiн на ПрАТ "Тульчинське АТП 10557". Через недостатнiсть обiгових коштiв пiдприємство не бачить перспектив розвитку та надання послуг i не може проводити заходи по захисту своєї дiяльностi та розширенню ринкiв збуту. Вiд сезонних змiн дiяльнiсть товариства не залежить.Кiлькiсть постачальникiв за основними видами матерiалiв, що займають бiльше 10 вiдсоткiв в загальному об'ємi постачання складає 3 юридичнi особи. Пiдприємство працює з використанням паливно-мастильних матерiалiв, сировина в роботi не використовується. Цiни на паливно-мастильнi матерiали постiйно зростають. Нових технологiй та послуг на пiдпрємствi не впроваджується, положення на ринку нестабiльне.
основні придбання або відчуження активів за останні п'ять років. Якщо підприємство планує будь-які значні інвестиції або придбання, пов'язані з його господарською діяльністю, їх необхідно описати, включаючи суттєві умови придбання або інвестиції, її вартість і спосіб фінансування; За останнi 5 рокiв товариством було придбано активiв на суму 509,5 тис.грн (транспортнi засоби), значного вiдчуження активiв на суму не було.
Значних iнвестицiй або придбань, пов'язаних з господарською дiяльнiстю товариство найближчим часом не планує.
правочини з власниками істотної участі, членами наглядової ради або членами виконавчого органу, афілійованими особами, зокрема всі правочини, укладені протягом звітного року між емітентом або його дочірніми/залежними підприємствами, відокремленими підрозділами, з одного боку, і власниками істотної участі, членами наглядової ради або членами виконавчого органу, з іншого боку. За цими правочинами зазначаються: дата, сторони правочину, його зміст, сума, підстава укладання та методика ціноутворення, застосована емітентом для визначення суми правочину та за необхідності інша інформація; З власниками iстотної участi, членами наглядової ради або членами виконавчого органу, афiлiйованими особами правочинiв протягом року не укладалося.
основні засоби емітента, включаючи об'єкти оренди та будь-які значні правочини емітента щодо них; виробничі потужності та ступінь використання обладнання; спосіб утримання активів, місцезнаходження основних засобів. Крім того, необхідно описати екологічні питання, що можуть позначитися на використанні активів підприємства плани капітального будівництва, розширення або удосконалення основних засобів, характер та причини таких планів, суми видатків, у тому числі вже зроблених, опис методу фінансування, прогнозні дати початку та закінчення діяльності та очікуване зростання виробничих потужностей після її завершення; Первинна вартiсть основних засобiв станом на 01.01.3013 року склала 5111 тис.грн; станом на 31.12.2013 року склала 5292 тис.грн. Знос основних засобiв станом на 31.12.2013 року складає 3829 тис.грн. Ступiнь зносу основних засобiв станом на 31.12.2013 складає 72,35 %.Дооцiнка основних засобiв у звiтному перiодi не проводилась. Всi основнi засоби товариства знаходяться за мiсцем розташування товариства. Володiння основними засобами здiйснюється на постiйнiй основi. У звiтному перiодi Емiтентом надавалися в оренду адмiнпримiщення. Вiд оренди отримано прибутку за 2013 рiкна суму 6,5тис. грн. Договори на оренду складаються один раз на рiк. Всi основнi засоби використовуються за своїм призначенням. Виробничi потужностi задiянi повнiстю. Екологiчнi питання не позначаються на використаннi активiв пiдприємства. Планiв капiтального будiвництва, розширення або удосконалення основних засобiв у пiдприємства немає.
проблеми, які впливають на діяльність емітента; ступінь залежності від законодавчих або економічних обмежень; Пiдприємство несе значнi витрати на придбання запасних частин, оскiльки автомобiлям, що обслуговують клiєнтiв в середньому бiльше 17-ти рокiв та на накладнi витрати, що включають витрати на електроенергiю, теплопостачання, податок на транспорт, податок на землю. Ступiнь залежностi вiд законодавчих та економiчних обмежень висока.
факти виплати штрафних санкцій (штраф, пеня, неустойка) і компенсацій за порушення законодавства; Протягом звiтного перiоду на ПрАТ "Тульчинське АТП 10557" штрафiв за порушення чинного законодавства накладено штрафiв на суму 23,5 тис.грн.
опис обраної політики щодо фінансування діяльності емітента, достатність робочого капіталу для поточних потреб, можливі шляхи покращення ліквідності за оцінками фахівців емітента; Пiдприємство працює за принципом госпрозрахунку, самофiнансування та самоокупностi. Для поточних потреб робочого капiталу недостатньо.
Шляхи покращення лiквiдностi емiтентом не визначенi.
вартість укладених, але ще не виконаних договорів (контрактів) на кінець звітного періоду (загальний підсумок) та очікувані прибутки від виконання цих договорів; У 2013 роцi товариством укладено 5 договорiв. Укладених але невиконаних договорiв на кiнець звiтного перiоду Емiтент не має.
стратегія подальшої діяльності емітента щонайменше на рік (щодо розширення виробництва, реконструкції, поліпшення фінансового стану, опис істотних факторів, які можуть вплинути на діяльність емітента в майбутньому); Емiтент не планує розширювати виробництво, проводити реконструкцiю в найближчий перiод.На дiяльнiсть емiтента негативно впливає застарiлий парк автомобiлiв та несвоєчаснiсть сплати за послуги клiєнтiв.
опис політики емітента щодо досліджень та розробок, вказати суму витрат на дослідження та розробку за звітний рік; Емiтент не займався дослiдженнями та розробками у звiтному перiодi.
судові справи, стороною в яких виступає емітент, його дочірні підприємства або його посадові особи (дата відкриття провадження у справі, сторони, зміст та розмір позовних вимог, найменування суду, в якому розглядається справа, поточний стан розгляду). У разі відсутності судових справ про це зазначається; Емiент та його посадовi особи не виступали у звiтному перiодi стороною у судових справах.
інша інформація, яка може бути істотною для оцінки інвестором фінансового стану та результатів діяльності емітента, у тому числі за наявності інформацію про результати та аналіз господарювання емітента за останні три роки у формі аналітичної довідки в довільній формі. Вартiсть Основних засобiв по залишковiй вартостi за останнi 5 рокiв майже не змiнилася: у 2009 роцi 1375 тис.грн у 2010 роцi 1335 тис.грн. у 2011 роцi 1528 тис.грн.у 2012 роцi - 5111 тис.грн;у 2013 роцi 1463 тис.грн
Дебiторська заборгованiсть за товари, роботи i послуги зменшилась на 35%:у 2009 роцi 80 тис.грн. у 2010 роцi - 117 тис.грн. у 2011 роцi 114 тис.грн.у 2012 роцi 284 тис.грн; у 2013 роцi 231 тис.грн
Власний капiтал товариства за останнi 5 рокiв збiльшився на 454 тис.грн за рахунок зменшення непокритого збитку: у 2009 роцi - 1411 тис.грн. у 2010 роцi - 1461 тис.грн. у 2011 роцi 1768 тис.грн. у 2012 роцi - 1837 тис.грн.у 2013 роцi - 1865 тис.грн.
Довгостроковi зобов'язання зросли: у 2008 роцi - немає; у 2009 роцi - немає у 2010 роцi - немає; у 2011 роцi немає; у 2012 роцi - 20 тис.грн.
Поточнi зобов'я зання: у 2009 роцi - 306 тис.грн. 2010 рiк - 228 тис.грн. 2011 рiк - 196 тис.грн у 2012 роцi - 338 тис.грн; у 2013 роцi 227 тис.грн - зменшились за рахунок зменшення кредиторської заборгованостi за товари, роботи i послуги, та заборгованостi по розрахункам зi стархування, та часткового погашення короткострокового банкiвського екредиту.
Фiнансовiй стан пiдприємства характеризується рядом показникiв таких як:
1.Коефiцiєнт абсолютної лiквiдностi, що показує частину короткострокових зобов'язань, якi можуть бути термiново покритi коштами на рахунку в банку i розраховується як вiдношення грошових коштiв та iх еквiвалентiв до суми поточних зобов'язань:
2013 рiк К1=0,01; 2012 рiк К1=0,003; 2011 рiк К1= 0,096; 2010 рiк К1 = 0,03; 2009 рiк - К1=не розраховується; за 2008 рiк К1=0,1; за 2007 рiк К1 =0,007. Оптимальне значення К1=0,2-0,5.
2.Коефiцiєнт загальної лiквiдностi розраховується як вiдношення оборотних активiв до поточних зобов'язань та показує достатнiсть ресурсiв пiдприємства, якi можуть бути використанi для погашення зобов'язань i становить:
2013 рiк К2=2,14; 2012 рiк К2 = 1,56; 2011 рiк К2=1,29; 2010 рiк К2= 0.81; 2009 рiк К2=0.58; за 2008 рiк К2=0,59; за 2007 рiк К2 = 0,91. Оптимальне значення К2=1.0-2.0
3.Коефiцiєнт фiнансової стiйкостi характеризує спiввiдношення залучених i власних коштiв i розраховується як вiдношення власного капiталу пiдприємства до валюти балансу:
2013 рiк К3=0,12; 2012 рiк К3=0,19; 2011 рiк К3=0,9; 2010 рiк К3=0,86; 2009 рiк К3=0.82; за 2008 рiк К3=0,83; за 2007 рiк К3=0,83. Оптимальне значення К3=0,2-0,5
4. Коефiцiєнт покриття зобовязань власним капiталом характеризує залежнiсть пiдприємства вiд залучених засобiв та становить:
2013 рiк К4=8,22; 2012 рiк К4=5,43; 2011 рiк К4=9,0; 2010 рiк К4=6,4; 2009 рiк К4=4,6; за 2008 рiк К4=4,8. за 2007 рiк К4=5,03. Оптимальне значення К4 =1.0 i бiльше.

Проведений аналiз свiдчить про те, що у пiдприємства коефiцiєнт абсолютної лiквiдностi не вiдповiдає оптимальному значенню показникiв, що не дає можливiсть товариству в необхiдний час погасити свої поточнi зобовязання грошовими коштами, але при мобiлiзацiї всiх оборотних активiв можлива оплата заборгованостi. Рiвень фiнансовоi стiйкостi вiд зовнiшнiх джерел фiнансування не знаходяться в межах встановлених нормативiв. Коефiцiєнт покриття зобовязань власним капiталом показує з якою кратнiстю акцiонерне товариство здатне виконати довгостроковi та поточнi зобовязання за допомогою власного капiталу. Нормативний розмiр його має складати бiльше нiж 1,0. Власний капiтал забезпечує погашення поточних та довгострокових зобов'язань.